Informace k lyžařskému kurzu 2B8

Místo konání:
Penzion Roháč, Karlov pod Pradědem č. p. 103, 793 36, Malá Morávka, telefon: 602 775 625, 739 448 932
Vedoucí kurzu:
M. Dymáčková; instruktoři: G. Milatová, A. Kroupová, M. Dymáčková; zdravotník: A. Kroupová
Odjezd:
v pondělí 3. 2. 2014. Sraz je v 7:40 hod. na parkovišti u kruhového objezdu mezi ulicemi J. Kotase, Tlapákova a Dr. Martínka v Ostravě-Hrabůvce (viz mapa). Při odjezdu je nutno odevzdat čestné prohlášení o seřízení vázání na sjezdových lyžích a potvrzení o bezinfekčnosti!
Příjezd:
v pátek 7. 2. 2014 na parkoviště u kruhového objezdu. Odjezd z Karlova je v 13:30 hod. Příjezd do Ostravy bude přibližně v 15:15 hod. Doba je ovlivněna stavem silnic a povětrnostními podmínkami.
Výzbroj a výstroj:
sjezdová (povinná) - lyže se seřízeným vázáním a brzdou, lyžařské boty, sjezdové lyžařské hole, lyžařská přilba. Používání lyžařské přilby na sjezdovce je povinné. Doporučujeme i další ochranné pomůcky, např. chránič páteře! Délka sjezdových lyží by měla být přiměřená výšce studenta. Na tomto kurzu není možno jezdit na snowboardu.
běžecká (doporučená) - běžecké lyže a hole, běžecké boty.
výstroj (doporučená) - zimní bunda, svetr, trička s krátkým i dlouhým rukávem, lyžařské kalhoty, 2 čepice, čelenka, šál nebo šátek na krk, dvoje rukavice, několik párů teplých ponožek, větrovka, šusťáky, návleky na běžecké boty, menší batoh, oblečení a přezutí do chaty.

Ostatní: zdravotní průkaz pojištěnce, hygienické potřeby, léky (osobní + Paralen), pružné obinadlo, náplast na otlaky, krém na opalování, sluneční nebo lyžařské brýle, kapesné na osobní útratu, peníze na vleky (podle vyspělosti lyžaře – doporučujeme 1 200 Kč). Cenné věci raději nechat doma.

Doporučujeme rodičům, kteří budou zapůjčovat lyže z půjčovny, aby si nechali vystavit potvrzení, že lyže mají seřízené vázání.

Pokud máte možnost proplacení kurzu zaměstnavatelem a budete vyžadovat samostatnou fakturu, kontaktujte do 30. ledna 2014 tajemnici školy paní Sikorovou, mail: kancelar@ghrabuvka.cz, tel.: 596 728 693, 739 345 569. Pozdějším žádostem nebudeme moci vyhovět. Potvrzení o účasti (např. pro zdravotní pojišťovnu) vydáme po skončení kurzu na požádání.


Informace o lyžařském kurzuInformace o lyžařském kurzu
PotvrzeníPotvrzení

Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).