nahled

Zlaté loučení florbalových legend

Dne 6. 4. 2017 se ve Sportovní hale v Ostravě-Dubině uskutečnil Přebor církevních středních škol, kam byla pozvána i naše škola jako letošní vítěz Turnaje ostravských gymnázií. Přeboru se zúčastnilo celkem 11 středních škol z celé ČR. Náš tým začal velmi rozpačitě – v prvním zápase remizoval, druhý zápas prohrál.

Poté, co jsme si v kabině všechno chlapsky vyříkali, začala nepřerušená série pěti vítězných utkání, která vedla až k vytouženému finále.

Ve finále jsme oplatili porážku ze základní skupiny Biskupskému gymnáziu z Hradce Králové a slavně zvítězili! Vítězný gól na 3:2 dal 7 sekund před koncem Váša Jurdzin, náš kapitán a zároveň nejlepší střelec turnaje. Nejlepším brankářem byl vyhlášen náš Štěpán Zerzoň.

Chlapci, děkujeme za skvělé výkony, legendám přejeme hodně štěstí u maturit a taky v další florbalové kariéře. Pokud chcete vidět reportáž, ve které bude hovořit kapitán a nejlepší střelec Váša Jurdzin, pusťte si v úterý 11. 4. v 19:40 TV Noe.

Náš tým hrál ve složení: Váša Jurdzin (4A4) - legenda, Filip Dědič (4A4) - legenda, Tony Skřipčák (8A8) - legenda a Forrest Gump naší školy, za svůj studentský život reprezentoval školu v 8 sportovních odvětvích, Martin Děček (7A8) – legenda, která ještě na škole zůstává, Marek Gaščík (6A8), Jan Kratochvil (6A8), Tomáš Nečesaný (6A8), Štěpán Zerzoň (6A8), Hynek Žmolík (6A8)

nahled nahled nahled nahled nahled
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).