Zájezd do Mnichova

Akuálně:Zájezd byl bohužel pro nezájem zrušen.

Němčináři, milovníci cizích jazyků, cestovatelé, zbystřete smysly, zveme vás všechny na zájezd do Mnichova, hlavního města Bavorska. Termín zájezdu je 1.-3. 6. 2018, cena 3 100 Kč a program pestrý.

Bavorsko Bavorsko

V plánu máme prohlídku olympijského parku, expozice BMW, centra města, prohlídku dvou Labutích zámků a kláštera Ettal. Budete mít i dost volného času na své individuální zájmy. Podrobnější informace najdete v přílohách.

Bavorsko Bavorsko
Cena zahrnuje:
- dopravu zájezdovým autobusem
- 1x ubytování se snídání v mládežnickém hostelu - služby průvodce
- komplexní cestovní pojištění zahrnující pojištění léčebných výloh, úrazu, odpovědnosti, zavazadel a storna
V ceně nejsou zahrnuty:
- vstupy do objektů (pro studenty 5-10 euro)

Přihlášení na zájezd je možné od středy 11. 10. 2017 přímo prostřednictvím webových stránek cestovní kanceláře. Pokyny k přihlášeníPokyny k přihlášení

Zájezdu se mohou zúčastnit studenti bez kázeňských přestupků, a to do data odjezdu. V případě, že dojde k porušení školního řádu, bude student ze zájezdu vyloučen a bude povinen za sebe zajistit náhradníka, tj. jiného studenta naší školy.

Podmínkou účasti je dobrý zdravotní stav studenta. Žádáme rodiče, aby zvážili účast svého dítěte v případě, že trpí častými nevolnostmi v dopravních prostředcích, a to vzhledem, že se velká část výpravy absolvuje v autobuse.


Program zájezduProgram zájezdu
Pokyny k přihlášeníPokyny k přihlášení
Všeobecné podmínkyVšeobecné podmínky


Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).