nahled

Zájezd do jižního Španělska

Neskutečné zážitky z červnového zájezdu jsme ještě nestačili vstřebat, a je tu nová příležitost. Tentokrát studentům nabízíme katalánský skvost Barcelonu, Město umění a věd ve Valencii a k tomu perly Andalusie: města Córdobu, Granadu a Sevillu. Přihlásit se můžete do 23. 9. 2019 u profesorů Kopečkové, Vlčka a Hlaváče a následně na stránkách cestovní kanceláře PRO TRAVEL.

Zájezdu se mohou zúčastnit studenti tercií, kvart a vyššího gymnázia bez kázeňských přestupků, a to do data odjezdu. V případě, že dojde k porušení školního řádu, bude student ze zájezdu vyloučen a bude povinen za sebe zajistit náhradníka, tj. jiného studenta naší školy.

Podmínkou účasti je rovněž uzavření klasifikace a dobrý zdravotní stav studenta. Žádáme rodiče, aby zvážili účast svého dítěte v případě, že trpí častými nevolnostmi v dopravních prostředcích, a to vzhledem k tomu, že se velká část výpravy absolvuje v autobuse.

Cena zahrnuje 6x ubytování se snídaní, komplexní cestovní pojištění, tj. pojištění léčebných výloh, úrazu, odpovědnosti, zavazadel a storna. V ceně nejsou zahrnuty vstupy do objektů, které navštívíme (viz program zájezdu).

Program zájezduProgram zájezdu
nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).