Young Life - Příměstský anglický kemp s Americkým týmem z Texasu

8. - 13. 7.2013 – od 11 do 14 let

Čeká tě nabitý program Young Life příměstského kempu v Ostravě, a to od 8:30 do 18:00 hodin. Můžeš se těšit na hodiny zábavné a konverzační angličtiny (12 hodin) s rodilými mluvčími, různé workshopy, tvořivé a kreativní dílny, sport –softball, frisbee, fotbal, volejbal, outdoor, hlavní kempové hry a spoustu dalších velkých dobrodružství.

Všechno toto zažiješ se skvělou partou mladých vedoucích z Young Life Ostrava. Na kempu nebude chybět ani Young Life Klub plný hudby, scének, her, zábavy i zamyšlení nad životem z křesťanského pohledu.Na vedení kempu a výuce angličtiny se bude podílet velký tým Američanů z Texasu. Pokud chceš mluvit anglicky nebo se jakýmkoliv způsobem zlepšit, pak tento kemp je pro tebe ten pravý. Na základě rozřazovacího testu budeš přiřazen do skupiny podle tvé úrovně.

Kemp se bude konat v areálu gymnázia Olgy Havlové v Ostravě – Porubě a v jeho nejbližším okolí. Dobrý oběd, svačina a pitný režim bude zajištěn ve školní jídelně. Čeká tě nejlepší týden tohoto léta – stačí se jenom přihlásit!

Cena Příměstského anglického kempu je 1 500,- Kč, zahrnuje materiálové vybavení pro výuku angličtiny, workshopy, sport, oběd, svačinu, a pitný režim.

Přihláška: K přihlášení použijte ONLINE přihlášku na www.younglife.cz – Příměstský anglický kemp. Přihláška je platná se zaplacením nevratné zálohy 500,- Kč. Číslo účtu: 300590663/0300, KS—308, VS– 03+datum narození, př: 0306121991).

Kontakt Young Life Ostrava: Ota Kaňok, otakanok@gmail.com, 733 696 068


Young Life Příměstský anglický kempYoung Life Příměstský anglický kemp

Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).