XXIII. ročník orientačního běhu Finále škol 2013

V úterý 8. 10. se naši studenti zúčastnili XXIII. ročníku orientačního běhu, který nesl název Finále škol 2013. Na start se postavilo 17 nadějí, které se rozhodly reprezentovat svou školu a poměřit síly s necelou dvoustovkou vrstevníků.

Počasí závodníkům přálo a celý závod se nesl ve znamení pohody. Závodníci byli rozděleni do 6 kategorií (3 věkové a podle pohlaví). Jakožto gymnázium jsme nemohli obsadit kategorii nejmladší, a tudíž ani vyhrát pro školu pohár. I přesto jsme se nenechali zastrašit a ovládli jsme kategorii H7, kde jsme obsadili obě první místa: 1. místo Jakub Neděla (1B8), 2. místo Tomáš Vavřík (2A8).

Studenti běželi po trasách o délkách od 800 m do 1500 m vyznačených v blízkém okolí kostela v Hrabůvce. Do cíle doběhli všichni v dobré náladě a s krásnými časy, konkurence byla však veliká a bodovaných míst málo.

Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).