nahled

XII. ročník vánočního volejbalového turnaje

Poslední den před vánočními prázdninami jako obvykle na škole znamená mezitřídní volejbalový turnaj třetích a čtvrtých ročníků, septim a oktáv, ve kterém se bojuje o putovní pohár a mnoho dalších cen.

Začátek turnaje byl v 7:30, avšak ve škole to žilo již od brzké sedmé hodiny, aby se vše stihlo připravit. Turnaj zahájila paní ředitelka Šárka Staníčková společně s prezidentem Czech-it, Tomášem Šindelem. Celým turnajem nás provázeli moderátoři Blanka Lančová (obchodní ředitelka Czech-it) a Tomáš Krupník (marketingový ředitel Czech-it). Turnaje se celkem zúčastnilo 8 týmů.

V 7:50 začal první zápas. Týmy byly rozděleny do dvou skupin a během celého turnaje se odehrálo 16 zápasů. Po odehrání všech zápasů základních skupin hráli o postup do finále týmy, které se umístily na prvním a druhém místě v základní skupině. Okolo 13. hodiny začal zápas o 3. a 4. místo, ve kterém soutěžil tým třídy 4A4 (Paclík) a tým 8A8 (Chochola). Zápas byl velmi napínavý, oba týmy se velmi snažily, avšak vítěz může být jen jeden. Za stavu 23:14 vyhrál tým 8A8 a vybojoval si 3. místo! Posledním zápasem bylo finále o 1. a 2. místo. O vítězné pozice bojovala třída 7B8 (Riger) a 8A8 (Kocur). Týmy se snažily ze všech sil. Za stavu 40:14 vyhrál tým 7B8 a získal 1. místo, a samozřejmě putovní pohár!

Po 14. hodině proběhlo vyhlášení výsledků a rozdání cen.

nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).