nahled

Workshop prezentačních dovedností

Dne 14. ledna 2016 se v Brně konal workshop prezentačních dovedností. Spolu s paní profesorkou Szlaurovou se ho zúčastnil prezident společnosti Petr Červenka a viceprezidentka Hana Kratochvilová. Tuto akci, která byla určena pouze pro studenty zapojených do projektu Skills for Future, uspořádala organizace JA Czech ve spolupráci se společností Hyundai.

Workshop měl pomoci studentům zvládnout zejména představení jejich firem porotě i široké veřejnosti na soutěžním veletrhu JA studentská firma roku, který proběhne v dubnu v Praze. Celý den jej vedl pan Miloš Bárta, Sales & CRM Trainings Specialist ze společnosti Hyundai. „Studenti mě mile překvapili, na workshop přijeli dobře připravení. Také byli nadšení a do práce jsem je nemusel vůbec nutit. Mnozí z nich už teď prezentují lépe, než někteří dospělí. Jsem rád, že jsem se workshopu mohl zúčastnit, práce se studenty mě velice bavila.“

Celkem se akce zúčastnilo šest škol z Moravy. Během workshopu získali studenti mnoho užitečných rad a tipů jak se prezentovat a zaujmout posluchače. Poté, co ukázali své dovednosti a představili svou firmu, jim pan M. Bárta poradil, co mají změnit nebo na čem zapracovat. Workshop byl vynikající, zejména proto, že jej vedl odborník, který studentům předal nejen teoretické, ale i praktické zkušenosti.

nahled
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).