nahled

Wolfram 2023

Ostrava nedávno hostila nezapomenutelnou vojenskou akci pro místní školy, která přilákala třináct soutěžních týmů. I přes nepřízeň počasí se týmy statečně zapojily a bojovaly o vítězství v různých fyzických, zdravotních a vědomostních disciplínách. Tato akce, která se konala za deště, sloužila nejen k povzbuzení zdravé soutěživosti mezi studenty, ale také k posílení jejich fyzické kondice, vzdělání a týmového ducha.

Týmy se utkaly ve fyzických cvičeních, která zahrnovala běh, skoky, překonávání překážek a další aktivity zaměřené na posílení jejich tělesné kondice.

V rámci zdravotních soutěží byly týmy vyzvány, aby demonstrovaly své znalosti první pomoci a zvládání reakcí na různé zdravotní situace. Zdravotničtí odborníci byli přítomni, aby hodnotili týmy a poskytovali potřebné pokyny a rady. Týmy tak měly možnost naučit se nové dovednosti a získat důležité informace o zdravotní péči.

Vědomostní soutěže byly dalším důležitým prvkem této akce.

Tým ve složení Jaroslav Ďulík, Daniel Hýža, Lukáš Do a Ondřej Ryboň si vedl skvěle a může se těšit z druhého místa a postupu do říjnového krajského kolo, které proběhne ve vojenském areálu na Libavé. 

nahled nahled nahled nahled nahled nahled
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).