Výzva studentům vyššího gymnázia

Stejně jako v každém školním roce, tak i letos, organizuje naše škola pro zájemce o studium i širokou veřejnost Den otevřených dveří. Každoročně se na této akci podílejí nejen vyučující, ale také studenti gymnázia, kteří předvádějí různé pokusy a aktivity v laboratořích a odborných učebnách. Nesmíme rovněž zapomenout na studenty, kteří se na organizaci podílejí průvodcovskou činností.

Jak jste si mnozí všimli, v letošním roce prodělá Den otevřených dveří mnoho změn, tou nejvýznamnější je bezpochyby organizace dvou dnů: 11. 1. (středa odpoledne) a 11. 2. (sobota dopoledne). Během minulých ročníků měla na starost průvodcovskou činnost prof. Radková, v letošním roce bude průvodce zajišťovat Studentská rada.

Chtěl bych jménem Studentské rady požádat studenty vyššího gymnázia, kteří by měli zájem podílet se na prezentaci školy prováděním návštěvníků, aby se přihlásili zasláním mailu na fridrisek.petr@gmail.com nebo osobně u Petra Fridriška ve třídě 6B8 (uč. 228). Uveďte prosím celé jméno a třídu, do které chodíte.

Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).