nahled

Výtvarná soutěž ke Dni Země - Ohrožené druhy

Přestože se školní život poněkud zastavil a ustrnul v jakési podivné virtuální podobě, život v přírodě běží v plné síle dál. A právě na přírodu a životní prostředí se každým rokem zaměřuje naše školní výtvarná soutěž. Téma letošního ročníku zní Ohrožené druhy. Zkuste se zamyslet nejen nad tím, kteří živočichové či rostliny patří k těm ohroženým, ale třeba i nad tím, proč tomu tak je a jak jim můžeme pomoci.

Nakreslete, namalujte, vyfotografujte, prostě vytvořte autorskou práci, která se bude tohoto tématu dotýkat. Je to práce výtvarná, takže se nemusíte držet pouze v mantinelech doslovné "vědecké ilustrace", zkuste vytvořit např. koláž, osvětový naučný plakát, komiks, diorama... Fantazii a tvořivosti se meze nekladou.

Vaše práce nejprve vyfotografujte a do konce dubna 2021 pošlete obrázek na mail p. uč. Hrabovského nebo p. uč. Musialové, hotové práce pak při nejbližší příležitosti přineste do školy (do kabinetu VV nebo na vrátnici), aby mohly být ke Dni Země v průběhu května vystaveny. Ti nejlepší a nejoriginálnější autoři budou samozřejmě oceněni nejen diplomem.

nahled
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).