nahled

Výtvarná a fotografická soutěž ke Dni Země 2009 - výsledky

Výtvarná a fotografická soutěž je tradiční součástí oslav Dne Země na naší škole. Soutěžící měli v průběhu měsíce dubna odevzdat práce, které by co nejlépe naplnily letošní téma soutěže: "Krása detailu".

Vítězem fotografické soutěže se stala Zuzka Brachaczková ze třídy 7A8, druhé místo přiřkla porota Martinu Zulákovi ze třídy 2A4 a třetí místo obsadil Honza Legerský ze třídy 7B8.

Výtvarná část soutěže je tradične početněji zastoupena. Po dobrých zkušenostech z loňského roku jsme ji i letos rozdělili na dvě kategorie, a to na kategorii pro studenty prim až kvart a na kategorii pro starší studenty. Mezi žáky "nižšího" gymnázia zvítězil Filip Palej, druhé místo obsadila Bára Tomíčková a třetí skončila Lucka Uhrová - všichni ze třídy 3B8.

Mezi studenty vyšších ročníků se na 1. místě umístila Katka Bezecná z 5A8, 2. místo obsadil Aleš Švarc z 1A4 a 3. místo patří Blance Ferencové z 2A4.

Úroveň soutěže byla i v letošním ročníku velmi vysoká a účast soutěžících hojná. Nejlepší fotografické a výtvarné práce starších studentů jsou ke shlédnutí v klubovně školy, soutěžní práce mladších studentů a studentek si můžete prohlédnout v hale školy.

Pro zpestření letošního ročníku byla neoficiálně vyhlášena zvláštní kategorie také pro vyučující našeho gymnázia. Vítězkou této soutěže se stala a Velkou Sloukovu cenu získala paní Věra Drápalová. :-)

Všem soutěžícím děkuji za účast, vítězům blahopřeji k jejich umístění a paní Magdaleně Musialové děkuji za obrovskou pomoc s uspořádáním soutěže a s vystavením soutěžních prací v prostorách školy.

 

nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).