nahled

Výsledky výtvarné a fotografické soutěže ke Dni Země 2023

To, jakou podobu může mít energie, si můžete letos prohlédnout na výstavce prací našich žáků, kteří se zapojili do každoroční školní výtvarné soutěže. Energie - letošní téma - na vystavených pracích je pozitivní i negativní, nabíjející a blahodárná, stejně tak jako temná a destruktivní, najdete zde energii fyzikální i duchovní, přírodní i poetickou. Přesvědčit se o tom můžete v hale školy, kde instalaci nejlepších vybraných prací najdete a můžete z nich třeba i načerpat svou vlastní novou energii.

Porota z PK EVV a PK Bi, které tuto soutěž vyhlašují, vybrala a ocenila pak ty práce, které v sobě spojují originální pojetí tématu a vlastní invenci s kvalitním výtvarným zpracováním. V I. kategorii mladších žáků udělila 1. místo Vojtěchu Ignačíkovi z 3A8, 2. místo Šimonu Trnkovi z 2A8 a 3. místo Davidu Lukasovi z 3A8. Dále udělila čestné uznání za originální výtvarnou práci Tobiáši Řeháčkovi z 3A8, Ester Koudelové z 2A8 a Anežce Gembčíkové z 3A8.

V kategorii starších žáků pak 1. místo obsadila Sofie Hyrníková z 4B8, na 2. místě skončil Jan Klhůfek a 3. místo získal Ondřej Švéda, oba z 5B8. I v této II. kategorii porota udělila čestná uznání za výbornou výtvarnou práci, a to Nikol Dečkové z 4B8 a Kateřině Slovákové z 3A4.

Součástí soutěže je i fotografická část, zde získaly ocenění Hana Vojkůvková z 6A8 a Lucie Orlitová z 2A8.

Děkujeme všem autorům za jejich práce a na oceněné čeká kromě diplomu a gratulace i knižní poukázka.

nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).