ghrabuvka.cz
Articles in English Deutsche Artikel Artículos en español Articles en français Статьи по-русски Trang tiếng Việt

Výsledky školního kola olympiády v českém jazyce

 Mgr. Miroslava Fialová,
25. 02. 2010

II. KATEGORIE

1. Lenka Nedomová, 8A8 24 bodů
2. Martin Buček, 6A8 23 bodů
3. Sabina Pilchová, 6B8 22 bodů
4. Barbora Vachtová, 7A8 21 bodů
Romana Metzová, 7A8 21 bodů
Jakub Lofítek, 4A4 21 bodů
Sabina Perničková, 6B8 21 bodů
Patrik Babinec, 6B8 21 bodů
Jakub Adámek, 8A8 21 bodů
5. Jana Rozsypalová, 6A8 20 bodů
Barbora Břežná, 6B8 20 bodů
Helena Vaňková, 7B8 20 bodů
6. Veronika Muchová, 7B8 19 bodů
Josef Lindovský, 6B8 19 bodů
7. Matěj Kapošváry, 6B8 18 bodů
8. Adéla Drnovská, 8A8 17 bodů
Milan Domin, 8A8 17 bodů
Adam Funiok, 4A4 17 bodů
Lucie Martináková, 6B8 17 bodů
9. Nikol Holušová, 7A8 16 bodů
Tomáš Tichý, 7B8 16 bodů
Martina Rutová, 7B8 16 bodů
Václav Matěj, 7B8 16 bodů
Veronika Kubáčková, 5B8 16 bodů
Michal Tyleček, 6B8 16 bodů
10. Tomáš Opletal, 7B8 15 bodů
Irena Vyvlečková, 7B8 15 bodů
Jan Randus, 6B8 15 bodů
11. Iveta Záškolná, 6B8 14 bodů
Klára Chvalinová, 6B8 14 bodů
Tung , 6A8 14 bodů
Jiří Machač, 7B8 14 bodů
Adam Hruzík, 7B8 14 bodů
12. Jan Kotyz, 7B8 13 bodů
Michal Zahradníček, 7B8 13 bdoů
Veronika Vávrová, 7B8 13 bodů
Aleš Fojtík, 2A4 13 bodů
Mariana Kuchařová, 7B8 13 bodů
Eliška Kočí, 7B8 13 bodů
Jakub Komínek, 6B8 13 bodů
Eliška Bogyiová, 6B8 13 bodů
Daniel Adámek, 6B8 13 bodů
Josef Benetka, 6B8 13 bodů
13. Markéta Šindelová, 1A4 12 bodů
Žaneta Bajzová, 7B8 12 bodů
14. Karel Lustyk, 7B8 11 bodů
Nikola Gajzlerová, 7B8 11 bodů
Barobra Hemzová, 5B8 11 bodů
15. Kateřina Čadková, 7B8 10 bodů
Tomáš Hruška, 7B8 10 bodů
Aneta Adámková, 7B8 10 bodů
Barbora Vaňková, 1A4 10 bodů
16. Marek Červenka, 5A8 9 bodů
Petra Metzová, 5A8 9 bodů
Alena Tyčová, 7B8 9 bodů
17. Lukáš Malík, 6B8 6 bodů
18. Veronika Labajová, 6B8 4 bodů
19. Michal Kulveit, 6A8 3 body


I. KATEGORIE

1. Helena Šubertová, 4A8 21 bodů
Stanislav Riger, 4A8 21 bodů
2. Lucie Režná, 4A8 18 bodů
Anna Mertová, 4B8 18 bodů
3. Gabriela Košťálová, 4A8 17 bodů
4. Petr Fridrišek, 4B8 16 bodů
Barbora Tomíčková, 4B8 16 bodů
5. Natálie Řezábková, 3A8 15 bodů
6. Petr Marek, 3A8 14 bodů
Ondřej Beránek, 3B8 14 bodů
Kateřina Lenartová, 3B8 14 bodů
Vojtěch Volný, 4B8 14 bodů
7. Václav Čevela, 3A8 13 bodů
8. Tereza Říhová, 4A8 12 bodů
Nikola Novotná, 3A8 12 bodů
Filip Palej, 4B8 12 bodů
Magdaléna Chlebounová, 4B8 12 bodů
9. Michaela Zahradíková, 3A8 11 bodů
Zuzana Jurčová, 3A8 11 bodů
Veronika Svrčinová, 3B8 11 bodů
Jiří Hofírek, 3B8 11 bodů
10. Tomáš Bulawa, 4A8 10 bodů
Dominika Dafková, 4A8 10 bodů
René Kohn, 4A8 10 bodů
Martina Pavlicová, 3A8 10 bodů
Martina Vápeníková, 3A8 10 bdů
Jana Kohoutková, 3A8 10 bodů
Kristýna Chrubosíková, 3A8 10 bodů
11. Veronika Černá, 3A8 9 bodů
Aneta Břusková, 4B8 9 bodů
Roman Venhuda, 4B8 9 bodů
Jakub Glonek, 3B8 9 bodů
12. Adam Labský, 4A8 8 bodů
Lucie Šurinová, 3A8 8 bodů
Dominika Lekki, 3A8 8 bodů
Barbora Pavelková, 4B8 8 bodů
Vladimír Janisch, 4B8 8 bodů
Petra Menzlová, 3B8 8 bodů
Tereza Srnská, 3B8 8 bodů
Karolína Batková, 3B8 8 bodů
13. Klára Třosová, 4A8 7 bodů
Jan Kubečka, 4A8 7 bodů
Zuzana Kratochvílová, 3A8 7 bodů
Jiří Oškera, 4B8 7 bodů
14. Doan Manh Hung, 4B8 6 bodů
Karolína Štetiarová, 4B8 6 bodů
Daniel Do, 4B8 6 bodů
Vojtěch Miksa, 3B8 6 bodů
Gabriela Dirgasová, 3B8 6 bodů
15. Vratislav Tobola, 3B8 5 bodů
16. Robert Kolena, 4B8 4 body
17. Medard Jančík, 4B8 2 body