nahled

Vyhrajme 25 000,- Kč na sportovní potřeby

Vyfotili jsme školní tým, jsme zaregistrováni na stránkách https://www.alwayslikeagirl.cz. Co udělat více pro to, aby naše škola vyhrála? Pojďme sbírat body. 10 škol s nejvyšším počtem bodů vyhraje finanční odměnu, pak bude záležet jen na vás, co pro lepší sportovní vyžití ve škole nakoupíme.

Takže jak na to? Body můžeme získat dvojím způsobem. 1 bod získáme za každý hlas na výše uvedených stránkách, kde vyberete hlasuj – zvolíte naši školu (PSČ 70030), kliknete na „hlas“ pro potvrzení. (Pomocí této metody můžete poslat pouze 1 hlas denně z jedné IP adresy). Hlasovat pro naši školu můžete přímo na této stránce.

Další body můžeme získat pomocí nákupů vybraných výrobků v obchodní síti TESCO. Pokud nakoupíte soutěžní výrobky, zvolíte „hlasovat s účtenkou“ - nutné je nahrát číslo účtenky. Účtenku pak odevzdejte k uchování paní prof. Klimkové (kabinet 225). Za 1 účtenku získá škola 50 bodů. Aby účtenka mohla být nahrána, musí obsahovat vždy 1 výrobek značky Always + 1 výrobek ze 4 následujících značek: Venus, Pantene, Oral-B, Blend-a-med. Klikat a nakupovat můžeme až do 14. března 2018.

Pojďme všichni do toho a věřím, že to vyhrajeme.

nahled
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).