Vyhlášení výsledků soutěže ve španělském jazyce "Pajarito español"

logo

Je nám velkým potěšením seznámit Vás s výsledky soutěže „Španělský ptáček“, která probíhala na našem gymnáziu od listopadu do května tohoto školního roku. Zúčastnilo se jí 10 dvojic z řad studentů španělštiny od kvarty až po septimu.

V jednotlivých kolech soutěžící statečně plnili zadané úkoly: poradili si s vtipy ve španělštině, jako agenti CK vytvářeli itinerář cesty po Latinské Americe, své kuchařské umění otestovali přípravou vlastního gazpacha, které jste mohli ochutnat během Dne jazyků. Básnili lépe než samotný Bécquer a ve finále se nezalekli ani rozhovoru s naším rodilým mluvčím Ángelem Horrillem.

Velkou motivací jim zajisté byla vidina výhry, neboť kdo by odolal poukazům do originální španělské restaurace PATA NEGRA v hodnotě 250,- a 500,- Kč?! A jak to velké zápolení nakonec dopadlo, si můžete prohlédnout v následující tabulce:


tabulka výsledků

Všem soutěžícím děkujeme za jejich iniciativu a originální příspěvky a velké díky patří také majiteli restaurace PATA NEGRA, panu Jiřímu Neničkovi, který část výher sponzoroval. (www.patanegra.cz)

Slavnostní předání odměn výhercům proběhne za účasti paní ředitelky ve čtvrtek 30. 5. 2013 o velké přestávce v atriu školy, kde bude rovněž zahájena výstava prací ze soutěže.

V příštím ročníku „Španělského ptáčka“ se na Vás těší Mgr. Rostislav Hlaváč, Mgr. Erika Kopečková a Ángel Horrillo, L.

Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).