nahled

Volejbalový turnaj absolventů 2023

V sobotu 28. ledna se v rámci Dne otevřených dveří konal na našem gymnáziu 5. ročník volejbalového turnaje absolventů naší školy. Zájem o akci byl větší než v minulosti, k čemuž zřejmě přispělo to, že se v období pandemie turnaj dvakrát nemohl konat.

Přihlásilo se více než padesát absolventů, avšak nemoc nebo nečekané povinnosti znemožnily účast několika zájemcům. Přesto bylo volejbalistů tolik, že bylo nutno vytvořit šest týmů, které se rozdělily do dvou skupin, ze kterých se po vzájemných utkáních postupovalo do semifinálových zápasů. Z těch vznikly dvojice, které se utkaly o konečné pořadí. Dohromady se odehrálo jedenáct utkání a celkovým vítězem se stejně jako ve všech minulých ročnících stalo družstvo tvořené studenty a studentkami ročníku 2004–2012, jejichž třídní byla Magdalena Musialová.

Jsme rádi, že se absolventi na naši školu vracejí a rádi vzpomínají na léta, která tady prožili. Turnaj připomíná setkání širší rodiny, na které absolventi přivádějí i své děti a dochází k takovým "kouzelným" okamžikům, kdy si maminka-absolventka odskočí z palubovky nakrmit svého kojence a vzápětí pokračuje ve hře.

nahled nahled nahled nahled nahled nahled
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).