nahled

Volejbalistky jsou druhé nejlepší v okrese

Den D přišel. Okresní kolo volejbalového turnaje bylo tady. Tentokrát jsme se cítily snad ještě nervóznější než předtím, jelikož jsme věděly, že všechny naše soupeřky hrají dobře a že postoupit nebude jednoduché.

Vzhledem k tomu, že se dostavilo jen 5 týmů, se rozhodlo, že nebudeme rozděleni do skupin, ale že si zahrajeme každý s každým, a kdo bodově skončí nejlépe, ten vyhraje. A tak jsme obsadily druhé místo. To první nám uteklo jen o fous, ale i tak gratulujeme vítězi, a musíme se shodnout, že si holky vítězství zasloužily.

Celý turnaj jsme si však náramně užily a příští rok ho už hodláme vyhrát!

Tereza Boženská, 7A8


Turnaje se zúčastnilo 5 týmů, hrálo se tedy systémem každý s každým na 2 sety do 15 (konec 15. bodem). Po dvou vyrovnaných zápasech (1:1) následovaly dvě přesvědčivé výhry a čekání na poslední zápas celého turnaje. Bez ohledu na jeho výsledek jsme měli jistotu druhého místa, za určitých okolností by nám to však vyšlo na celkové vítězství. Zápas skončil 1:1, a o celkovém vítězi turnaje tak musela rozhodnout matematika. Bohužel, bodů/setů jsme měli stejně, ale poměr míčů jsme měli horší, takže se z celkového vítězství a postupu radovala SZŠ a VOŠZ Ostrava ("Zdravka"), 3. místo obsadila Obchodní akademie, Ostrava-Poruba.

Školu reprezentovaly: kapitánka Veronika Batková, Tereza Boženská, Hana Fukalová, Katka Slobodníková, Katka Slobodníková, Eliška Venhudová (všechny 7A8), Martina Smrečani (7B8), Monika Kokešová (6B8) a Klára Klásková (5B8).

Za vynikající reprezentaci školy jim děkujeme!!!

Robert Hegedüs


nahled nahled nahled nahled nahled nahled
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).