nahled

Volejbal ZŠ - obvodní kolo hoši

Dne 28. 3. 2017 se konalo obvodní kolo ve volejbale na ZŠ Dvorského. Letos byl obrovský zájem o účast, a tak se muselo pár žáků bohužel vyřadit. Měli jsme přihlášené dva týmy (tým „A“ a tým „B“). Tým „A“ měl vetší ambice na postup. Náš druhý tým postoupit nemohl, měl spíše nasbírat nové a cenné zkušenosti. S výkonem obou našich týmů můžeme být spokojeni. Předvedli jsme chytrou a atraktivní hru, díky které jsme zvítězili a postoupili do dalšího kola. Dali jsme do toho srdíčko i týmového ducha, což také pomohlo k vítězství.

Těšíme se na další kolo.

Složení týmů: Hájek Jan (2A8), Mrověc Jan (2A8), Kuldan Vít (3A8), Smelík Aleš (3A8), Složil Radim (3A8), Vašíček Vojtěch (3A8), Kokeš Vojtěch (3B8), Dohnal Vojtěch (4A8), Holaň Dominik (4A8), Urbanovský Matyáš (4A8), Kuldan Tomáš (4B8), Nedveis Dominik (4B8), Pospíšil Jan (4B8), Vašíček Tomáš (4B8), Vlosinský Lukáš (4B8), Travinský Vojtěch (4B8)

Rozhovor s Vojtou Travinským:


Jak jste byl spokojen s výsledkem týmů/zápasů?

Jakožto kapitán týmu B spokojen určitě jsem. Kluci byli ze začátku trochu nervózní, ale po čase se „otrkali“ a začali jsme hrát svoji hru. Soupeři byli kvalitní a byla vidět jejich odhodlanost nás porazit. Pár týmům se to podařilo, ale to, že jsme nevyhráli všechny zápasy, vůbec nevadí, protože šlo o to si zahrát a posbírat nové zkušenosti. Tímto bych chtěl taky poděkovat klukům z týmu za super hru.

Byl jste určen kapitánem B týmu, co na to říkáte?

Tak určitě jsem to nečekal, mne samotného to překvapilo, ale vzal jsou tuto roli, troufám si říct, zodpovědně a myslím, že p. p. Hegedüs na mě a můj tým může být pyšný.

Vyhlídky na příští kolo?

Náš trenér (p. p. Hegedüs) si mne po turnaji zavolal, že by chtěl se mnou něco probrat. Netušil jsem, o co jde, ale během chvilky mi všechno vysvětlil a pozval do příštího kola do A týmu. Byl to pro mě šok, nečekal jsem to, ale bez zaváhání jsem to přijal.

Děkujeme za rozhovor a hodně štěstí v příštím kole! Chcete ještě něco vzkázat svým fanouškům?

Také děkuji, určitě bych chtěl ještě jednou poděkovat p. p. Hegedüsovi, organizátorům, Markétě Němcové, Lucii Procházkové, své rodině a samozřejmě všem hráčům za super zážitek. Díky!

nahled nahled nahled
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).