nahled

Velká literární soutěž zná po 5 měsících své vítěze

Bylo to literaturou, knihami a vlastní tvorbou plnou fantazie nabitých pět měsíců, které vyústily v únikovou hru. Knihovna plná tajemných předmětů, které vás dovedou ke klíčům k ještě tajemnějším dveřím, ale i spousta nástrah. Spousta kvízů, úkolů a na konci toho všeho Umberto Eco a jeho Jméno růže. Kdo došel až sem, mohl vydechnout. Tady už vám nešlo o život, tady už šlo jen o nalistování té správné strany a zodpovězení několika otázek. To vše za dvojnásobný počet bodů. Finále bylo opravdu GRANDE.

A jak to všechno dopadlo? Třetí místo obsadil tým s názvem Gumídci (Kuzmová, Vaculíková, Zlotá, Durčáková, Hošek, Zdražil), o stupínek výš se probojovaly Pryncezny s ypsilonem v názvu (Břusková, Mihalčíková, Křimská, Karasová, Bogyi, Mateřánková) a zvítězily Hoškině, ty pro změnu s měkkým i po K (Vidlářová, Marková, Kuldanová, Sehnalová). V lítém a dlouhém boji však předvedli své síly také Moli na knize a Tučňáci, kteří skončili těsně pod stupni vítězů.

Všem týmům gratulujeme a děkujeme za krásné literární zážitky, které nám svými výtvory v průběhu pěti měsíců naservírovaly.  Knihy a literatura nás prostě baví!

nahled
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).