nahled

Velká cena zoo 2014

Celý týden od pondělí 17. 3. do pátku 21. 3. se v ostravské zoo nesl v soutěživém duchu. Sešlo se zde postupně 367 družstev, tj. přes 1800 dětí z 95 škol z celého Moravskoslezského kraje.

Tématem pro jarní klání byli „Obratlovci polárních oblastí“.

I za naši školu se první jarní den vypravila bojovat a své znalosti předvést čtyři družstva od primy po kvartu. Jelikož na podzim soutěžily třídy A, tentokrát byly vybrány třídy B. Stejně jako na podzim, kde se ve finále sekunda A umístila na krásném 3. místě, byli žáci velmi šikovní a primě B se podařilo dostat do finále mezi deset nejlepších družstev v první kategorii.

A co přineslo finále, které se odehrálo v den třetích narozenin sloní slečny Rashmi? Spoustu těžkých, záludných, avšak i poučných otázek. Družstvo primy B ve složení Iva Buchtová, Vojtěch Polák, Vendula Špačková, Eva Švančarová a Tereza Strnadová obsadilo krásné 4. místo.

Blahopřejeme jim k úspěchu a přejeme mnoho štěstí v dalších, nejen biologických soutěžích. Poděkování za reprezentaci a pilnou přípravu patří i ostatním zúčastněným družstvům naší školy.

nahled nahled nahled
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).