nahled

Velikonoční volejbalový turnaj 2010 - 5. ročník

Vítězem 5. ročníku Velikonočního turnaje smíšených družstev 1. a 2. ročníků, kvint a sext a zároveň obhájcem prvenství se stala třída 6B8 ve složení: Matěj Kapošváry, Josef Benetka, Kristýna Kohutová, Daniel Adámek, Barbara Břežná, Veronika Labajová, Gabriela Kamenárová a  Josef Lindovský.

Základní část

Systém hry: po ročnících ve skupinách, každý s každým, vítězství 2:0 za 3 body a prohra 0:2 za 0 bodů. V případě remízy 1:1 dostavá každé družstvo 1 bod + další 1 bod získává to družstvo, které má větší poměr míču; v případě rovnosti se další bod neuděluje. V tabulce rozhoduje součet bodů z utkání, při rovnosti pak vzájemný zápas, poměr míčů, případně dodatečný set do 10 bodů, vítěz nemusí vyhrát rozdílem 2 bodů. Do finále postupují vítězové skupin. Finále se hraje na dva vítězné sety do 25 bodů (s rozdílem dvou), případný třetí set se hraje do 15 bodů s rozdílem dvou.

Prváci 1A4 5A8 5B8 Sety