nahled

Vánočního volejbalový turnaj

Dne 19. 12. studentská firma Frex Company zorganizovala Jubilejní 10. ročník vánočního volejbalového turnaje, který byl určen jak pro septimy a oktávy, tak pro 3. a 4. ročníky čtyřletého gymnázia.

Online přihláška dostupná na www.frex.cz rozjela obrovskou aktivitu studentů. Z mnoha tříd se zaregistrovala i dvě družstva, takže nakonec se v bojovém pavouku objevilo 9 družstev.

Finále stálo opravdu za to. Probojovaly se do něj oba týmy ze septimy B, takže smeč střídal smeč a blok střídal blok. Nakonec s vypětím všech sil zvítězil tým Ďáblíků a Andílci se umístili na krásném druhém místě.

O další stupně vítězů se utkaly týmy: Kde máš tu svoju ZOO (8A8) a Hearforbeer (4A4). Nakonec se na třetí místo probojoval tým Kde máš tu svoju ZOO, který také vyhrál cenu o nejoriginálnější tým.

Ale to nebylo vše... Frex Company se spolčila s profesory a pro vítězný tým si připravila překvapení. Ano, byl to souboj takřka na život a na smrt s profesorským týmem Diagnóza GO! GO! GO!, který nakonec ve třetím setu vyhrál. Není se čemu divit, profesoři byli báječní, a dokonce měli obrovskou podporu roztleskávaček z řad profesorského sboru.

I letos měli studenti možnost vyhlásit sympaťáka a sympaťačku, tentokrát celého turnaje. Nakonec se jimi stali Marek Červenka (8A8) a Adéla Edlová (3A4).

Největší originalitou byly odměny pro vítěze. Profesoři dostali jedinečné drobnůstky a studenti se nasytili výživnými cenami v podobě pizz a dortu.

nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).