ghrabuvka.cz
Articles in English Deutsche Artikel Artículos en español Articles en français Статьи по-русски Trang tiếng Việt

Vánočního volejbalový turnaj

19. 12. 2012
 Frex Company,
07. 01. 2013

Dne 19. 12. studentská firma Frex Company zorganizovala Jubilejní 10. ročník vánočního volejbalového turnaje, který byl určen jak pro septimy a oktávy, tak pro 3. a 4. ročníky čtyřletého gymnázia.

Online přihláška dostupná na www.frex.cz rozjela obrovskou aktivitu studentů. Z mnoha tříd se zaregistrovala i dvě družstva, takže nakonec se v bojovém pavouku objevilo 9 družstev.

Finále stálo opravdu za to. Probojovaly se do něj oba týmy ze septimy B, takže smeč střídal smeč a blok střídal blok. Nakonec s vypětím všech sil zvítězil tým Ďáblíků a Andílci se umístili na krásném druhém místě.

O další stupně vítězů se utkaly týmy: Kde máš tu svoju ZOO (8A8) a Hearforbeer (4A4). Nakonec se na třetí místo probojoval tým Kde máš tu svoju ZOO, který také vyhrál cenu o nejoriginálnější tým.

Ale to nebylo vše... Frex Company se spolčila s profesory a pro vítězný tým si připravila překvapení. Ano, byl to souboj takřka na život a na smrt s profesorským týmem Diagnóza GO! GO! GO!, který nakonec ve třetím setu vyhrál. Není se čemu divit, profesoři byli báječní, a dokonce měli obrovskou podporu roztleskávaček z řad profesorského sboru.

I letos měli studenti možnost vyhlásit sympaťáka a sympaťačku, tentokrát celého turnaje. Nakonec se jimi stali Marek Červenka (8A8) a Adéla Edlová (3A4).

Největší originalitou byly odměny pro vítěze. Profesoři dostali jedinečné drobnůstky a studenti se nasytili výživnými cenami v podobě pizz a dortu.