nahled

Vánoční volejbalový turnaj v zeleném

Každoročně se na naší škole koná vánoční volejbalový turnaj pro studenty septim a oktáv a 3. a 4. ročníků čtyřletého gymnázia a ani tento rok nebyl výjimkou. Již 11. ročník se tentokrát uskutečnil v úterý 17. 12. 2013 pod taktovkou GreenJoy a my jsme byli překvapeni a nadšeni, s jakým zapálením a v jak hojném počtu se týmy do turnaje vrhly! Byl totiž pokořen rekord v počtu přihlášených týmů, kdy přihlášku podalo celých 10 týmů!

logo GreenJoy

My jsme se však takovéhoto počtu nezalekli a turnaj připravili tak, aby si zahráli všichni. Začalo se základním kolem, které mělo 5 skupin - A, B, C, D, E. Do každé skupiny byly vylosovány dva týmy, které se proti sobě utkaly, a vítěz pak postoupil do kola finálového, kde se hrálo systémem každý s každým.

Do finálového kola postoupily týmy ze tříd 3A4, 7B8, 8A8 a oba týmy ze třídy 8B8. Na třetím místě se umístil tým třídy 8A8, jehož kapitánem byl Stanislav Riger. Na druhém místě se umístil tým třídy 8B8, jehož kapitánem byl David Travinský. A vítězem letošního ročníku se stal druhý tým třídy 8B8 v čele s kapitánem Romanem Venhudou! Všem gratulujeme.

I ceny tento rok stály za to - první tři týmy vyhrály výbornou pizzu a hlavními cenami letošního turnaje byl poukazy pro celý tým na bowling a hlavně na Laser game! Přejeme týmům hezké sportovní zážitky a děkujeme naším partnerům Chacharově pizze a LASER ARENA Ostrava.

Atmosféra byla výborná, my jsme si turnaj moc užili a doufáme, že vy také. Děkujeme za přízeň a těšíme se na vás na dalších akcích, které firma GreenJoy chystá!