nahled

Vánoční volejbalový turnaj - IX. ročník

Dne 20. 12. 2011 pořádala naše studentská firma Unip Company již tradiční 9. ročník volejbalového turnaje pro septimy a oktávy a 3. a 4. ročník čtyřletého gymnázia. Letošní novinkou bylo to, že dvě třídy (4A4 a 8B8 ) měly dokonce dva týmy. Družstva byla rozdělena do dvou skupin, ve skupině A byly týmy tříd 3A4, 7A8, 7B8 a 4A4b. Ve skupině B byly oba týmy tříd 8B8, tým třídy 8A8 a 4A4a. V obou skupinách se hrálo systémem každý s každým, první a druhé týmy z obou skupin pak postupovaly do semifinále.

logo Unip

Ve skupině A skončil na prvním místě tým třídy 7A8 a na druhém místě 7B8, kdy rozhodoval poslední zápas, který jednoznačně vyhrál tým 7A8. Ze skupiny B postoupil tým třídy 8B8a na prvním místě a na druhém 8A8, kdy rozhodl o tomto pořadí také vzájemný zápas, ve kterém tým 8B8a deklasoval tým 8A8.

V boji o první místo si po loňském vítězství opět nechal putovní pohár tým 8B8a, který si v semifinále hladce poradil s týmem 7B8 a ve finále jasně porazil tým 8A8. Zápas o třetí místo mezi týmy 7A8 a 7B8 divákům nabídl vzrušující boj, který se rozhodoval až v tiebreaku. Toto volejbalové klání s přehledem vyhrál tým 7A8 a na tým 7B8 zůstala „jenom“ pomyslná bramborová medaile.

Novinkou letošního turnaje byla volba nejlepšího hráče z každého smíšeného družstva a nejsympatičtějšího hráče a hráčky celého turnaje. Nejlepšími hráči se stali: Petr Pavlík (3A4), Václav Chochola (7A8), Jakub Smolík (7B8), David Sýba (8A8), Matěj Kapošváry (8B8a), Michal Tyleček (8B8b), Michal Dombrovský (4A4a) a Dominik Chytil (4A4b). Největšími sympaťáky turnaje se stal Nguyen Manh Thanh (4A4) a Dominika Svobodová (3A4).

Další z kuriozit tohoto turnaje byly neobvyklé ceny v podobě "zabíjačkových hodů“ a pro úplné vítěze čekala také odměna v podobě studijního volna poslední den školy letošního kalendářního roku.

nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).