nahled

Vánoční volejbalový turnaj

V pátek 17. 12. 2021 uspořádala studentská firma Seen ve spolupráci s Mgr. Szlaurovou, Koloničnou, Forgačem, Kuldanem, Skálou a Ing. Baukem již 18. ročník tradičního vánočního volejbalového turnaje pro žáky třetích a čtvrtých ročníků.

Turnaj se uskutečnil ve velké tělocvičně a i přes značná protiepidemická opatření se podařilo vytvořit nezapomenutelnou atmosféru. Pro ty, kdo nemohli z důvodu hygienických opatření fandit přímo ve velké tělocvičně, byl připraven live stream, který v režii Petra Dluhoše a Radima Kašíka (7B8) přenášel atmosféru ze hry do všech tříd a také do atria školy, kde byl pro diváky připravený bufet s vánočními specialitami, domácími dobrotami a popcornem.

Týmy byly rozděleny do dvou skupin dle ročníků. Ve skupině A byly týmy tříd 8A8, 8B8 a 4A4. Ve skupině B byly týmy 7A8, 7B8 a 3A4. První dva týmy z každé skupiny postoupily dále do vyřazovací části turnaje. Vítězem turnaje se stal tým třídy 8B8. Pro všechny zúčastněné týmy byla připravena jako odměna Chacharova pizza, první tři družstva byla odměněna medovým dortem Marlenka a vítězům byla poskytnuta čest utkat se s elitním družstvem učitelského sboru. V dechberoucím utkání byl elitní tým učitelů poražen, a tým 8B8 se tedy stal absolutním vítězem letošního ročníku vánočního volejbalového turnaje. Gratulujeme!

Výsledky skupin:

Skupina A:
 1. 8B8
 2. 8A8
 3. 4A4
Skupina B:
 1. 7B8
 2. 7A8
 3. 3A4
Konečné pořadí týmů:
 1. 8B8
 2. 7B8
 3. 8A8
 4. 7A8
 5. 3A4 a 4A4

Tímto bychom chtěli poděkovat paní ředitelce Šárce Staníčkové za možnost uspořádat tradiční volejbalový turnaj, všem, kteří pomohli s organizací této nezapomenutelné akce, a také těm, kteří dodržováním hygienických opatření umožnili udržení naší školní tradice. Děkujeme!

nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).