Vánoční volejbalový turnaj

Přicházejí Vánoce, a to pro naši školu neznamená nic jiného než tradiční volejbalový turnaj. Cesta k dokončení příprav byla pro naši firmu lehce trnitá, ale nakonec vše dopadlo nad naše očekávání. Týmy se sešly již v tradičním počtu, tedy šest družstev, a opět předvedly úctyhodné výkony. Rozhodně se bylo na co dívat. Letos se turnaj konal ve znamení čísla 13, jelikož přesně tolikátý ročník jsme měli tu čest pořádat. Každopádně nešťastné číslo se neprojevilo na hře ani jednoho z týmů.

Konkrétně se našeho turnaje zúčastnily třídy: 3A4, 7B8, 7A8, 4A4 a 8B8. Každé družstvo předvedlo nejen svůj sportovní um, ale i kreativitu. Názvy týmů se doslova předháněly v originalitě, mohli jste vidět hrát například Puklé hlavy veverek nebo Hromy blesky.

Poslední příčky obsadily třídy čtyřletého gymnázia. Ve finálových zápasech se pak na ostří nože o první čtyři příčky utkaly týmy z tříd osmiletého gymnázia. Chvílemi byla hra napínavá a do posledního momentu se nadalo poznat, kdo zápas vyhraje. Vždy ale musí být někdo vítěz a někdo poražený. První tři příčky tedy nakonec obsadily třídy (vzestupně): 7B8 (Avada kedavra), 8B8 (Hromy blesky) a 7A8 (Puklé hlavy veverek). Navíc se všichni zúčastnění mohli těšit z bohatých cen od LaserArény, města Ostravy či Chacharovy pizzy.


Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).