nahled

V očích slzy dojetí a na tvářích úsměv

Zpěv nám dělá radost a také radost těm druhým přináší. Školní pěvecký sbor Luminis rozsvítil svým vystoupením tváře těch, kteří to v životě nemají jednoduché.

Ve čtvrtek 11. 1. 2024 zazpívali členové pěveckého sboru Luminis z Gymnázia, Ostrava-Hrabůvka, klientům, jejich rodinným příslušníkům a zaměstnancům Hospice sv. Lukáše v Ostravě. Po úvodním slově naší školní psycholožky, Mgr. Jany Hořínkové, která v hospici také pracuje, se pomyslné taktovky ujala sbormistryně Ludmila Červenková, pod jejímž vedením jsme se nejprve představili pásmem latinských písní a koled. Jelikož v hospici mají stále rozsvícený vánoční stromeček, přidali jsme také českou koledu Čas radosti, veselosti. Za skvělého doprovodu naší kapely následovaly i písně Časy se mění, swing Můj Bože, jsem tak sám a Nechte zvony znít. S vděčnými posluchači jsme se rozloučili písněmi O lítání, Andělská a Hádej. „Děkujeme, že jste k nám pozvali anděly,“ zazněla na závěr krásná slova sestry Kláry.

To my děkujeme zaměstnancům Hospice sv. Lukáše, klientům i jejich rodinným příslušníkům za velmi milé přivítání, úžasné občerstvení a za srdečný potlesk a žádost o přídavek. Těší nás, že jsme vám naší hudbou přinesli kousek štěstí a radosti.

nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).