nahled

Úspěch v obvodním a okresním kole ve volejbale chlapců

Ve středu 6. dubna 2016 se konalo obvodní kolo ve volejbale chlapců druhého stupně základních škol, kterého se již tradičně účastní i hoši z našeho nižšího gymnázia. Jelikož máme dostatek schopných hráčů, mohli jsme letos postavit dva týmy. Chlapci z našeho A týmu turnaj vyhráli, čímž si zajistili postup do okresního kola. Ve sportovní hale ZŠ Dvorského se tedy o týden později, 13. dubna, sešly vítězné týmy z jednotlivých obvodů, aby se utkaly o Pohár ministryně školství. Nalosováni jsme byli do skupiny s týmy ze Šenova a Polanky. Po porážce se Šenovem a výhře s Polankou jsme skončili druzí v tabulce a čekalo nás semifinále s vítězem druhé skupiny, což byli chlapci ze ZŠ Šeříkova. Semifinále bylo velmi napínavé, oba týmy byly vyrovnané a o vítězství rozhodl pouhý jeden bod. Ve finále jsme se utkali znovu s družstvem ze Šenova a je třeba přiznat, že ač jsem se snažili ze všech sil, proti tak dobře sehranému týmu jsme neměli šanci. Přesto jsme dosáhli historického úspěchu už 1. místem v obvodě a doplnili ho krásným 2. místem v okresním kole.

V obvodním kole hrál tým ve složení: Aleš Smelík, Jiří Benda, Vojtěch Kokeš, Petr Levý, Jan Mrověc, Tomáš Vašíček a Martin Wilam.

V okresním kole hrál tým ve složení: Aleš Smelík, Vojtěch Kokeš, Tomáš Kuldan, Tomáš Vašíček, Martin Štefek, Martin Wilam, Tomáš Soukup, Petr Levý a Vojtěch Dohnal.

nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).