nahled

Úspěch Michala Kučery v soutěži v programování

V pátek 15. února proběhla na Fakultě elektrotechniky a informatiky VŠB soutěž v programování. V kategorii Programování - mládež soutěžili Vojtěch Masný, 7A8, Bruno Stoček, 7A8, a Aleš Smelík, 5A8. Vojta s Brunem obsadili 9., resp. 10. místo, a i když nepostoupili do dalšího kola, stali se úspěšnými řešiteli.

Kategorie Programování webu se účastnil Michal Kučera, 7B8, a získal 43 ze 45 možných bodů. Ve své kategorii tak zvítězil a postoupil do krajského kola, které se konalo 26. dubna opět na Fakultě elektrotechniky a informatiky VŠB. Tentokrát se umístil – o 3 body – na místě druhém s postupem do celostátního kola soutěže v Hradci Králové.

Ústřední kolo soutěže se konalo od 21. do 23. června na Fakultě informatiky a managementu Univerzity Hradce Králové. Samotná soutěž probíhala v sobotu od 9:00 do 13:00 hodin. Ubytování na intru, doprava, zábavný pobyt s mnoha dalšími talentovanými programátory, skvělé jídlo z místní jídelny i mimořádně těžké zadání byly v ceně výletu. Michal nakonec ulovil neuvěřitelné 11. místo, za což mu gratuluji a přeji mnoho (nejen) programátorských úspěchů (a skromnosti ve článcích na školní web) do budoucna!

nahled nahled nahled nahled
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).