ghrabuvka.cz
Articles in English Deutsche Artikel Artículos en español Articles en français Статьи по-русски Trang tiếng Việt

Týden zdraví

05. - 09. 10. 2009
 Aneta Adámková, 7B8,
06. 11. 2009

Týden zdraví se na naší škole konal tetnto rok již po třetí pro veliký úspěch z let minulých od 5. - 9. 10. 2009. Letos si však organizační tým pod vedením Barbary Antoniazi připravil pár novinek, které sklidily úspěch! Nechyběly přednášky z oblasti zdravotního životního stylu, jejichž počet se zvýšil.

Tentokrát si profesoři mohli vybrat pro studenty přednášku o první pomoci, o znakové řeči, Help trans (Pomoc handicapovaným) ale také o AIDS nebo o dětech ve školkách. Každý den byl o velké přestávce připraven program v atriu. Nechyběl ZÁSAH zrdavotnické jednotky, tento rok se nebáli použit dýmovnice a zahráli tak výbuch v prostorách školy! Při ošetřování zraněných se studenti mohli podívat a přiučit co dělat s krvácením, amputací nebo střepy v zádech.

Jiné dny byl v atriu školy připraven program v podobě her a soutěží na různá témata (Alenka - děti ve školkách, první pomoc, Help trans aj.) a ve čtvrtek byla velká přestávka ve znamení meditace v malé tělocvičně. V pátek byl týden zdraví uzavřen předvedením a seznámením s pozvanými firmami – VZP, AVON, Oriflame, Flora, Chiquita a Český rozhlas.

Týden zdraví se vyvedl a tak nezbývá než se těšít na příští rok.