nahled

Týden zdraví

Týden zdraví se na naší škole konal tetnto rok již po třetí pro veliký úspěch z let minulých od 5. - 9. 10. 2009. Letos si však organizační tým pod vedením Barbary Antoniazi připravil pár novinek, které sklidily úspěch! Nechyběly přednášky z oblasti zdravotního životního stylu, jejichž počet se zvýšil.

Tentokrát si profesoři mohli vybrat pro studenty přednášku o první pomoci, o znakové řeči, Help trans (Pomoc handicapovaným) ale také o AIDS nebo o dětech ve školkách. Každý den byl o velké přestávce připraven program v atriu. Nechyběl ZÁSAH zrdavotnické jednotky, tento rok se nebáli použit dýmovnice a zahráli tak výbuch v prostorách školy! Při ošetřování zraněných se studenti mohli podívat a přiučit co dělat s krvácením, amputací nebo střepy v zádech.

Jiné dny byl v atriu školy připraven program v podobě her a soutěží na různá témata (Alenka - děti ve školkách, první pomoc, Help trans aj.) a ve čtvrtek byla velká přestávka ve znamení meditace v malé tělocvičně. V pátek byl týden zdraví uzavřen předvedením a seznámením s pozvanými firmami – VZP, AVON, Oriflame, Flora, Chiquita a Český rozhlas.

Týden zdraví se vyvedl a tak nezbývá než se těšít na příští rok.

nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).