nahled

Turnaj ve vybíjené

Dnes jsme byli ve velké tělocvičně svědky úžasných sportovních okamžiků. Konal se zde již 3. ročník turnaje ve vybíjené pro nižší stupeň našeho gymnázia. V první řadě bych chtěl poděkovat všem fanouškům, kteří připravili skvělou atmosféru.

Letošní ročník byl od počátku přelomový, jelikož prima A porazila všechny soupeře a nezastavila ji ani žádná sekunda, zaslouženě se tak radovali z vítězství. Mezi primami a sekundami skončila na druhém místě sekunda B a třetí místo obsadila sekunda A.

Tercie a kvarty měly turnaj rozdělen na dívčí a chlapecké týmy. Nebývalo tomu tak vždy, ale letos byl obrovský náboj také v dívčí kategorii, kterou suverénně ovládly holky z kvarty B. Že je letos béčko lepší než áčko, se snažily ukázat holky z tercie B, které obsadily druhé místo, a až za nimi se umístila kvarta A. Možná vliv paní třídní profesorky, nebo jen náhoda, ale u chlapců rovněž zvítězila kvarta B a ve stylu "béčko je lepší" si druhé místo odnesla tercie B. Krásné třetí místo zbylo na kvartu A.

Gratuluji vítězům, děkuji všem, kteří s průběhem turnaje pomáhali, děkuji všem, že se turnaj obešel bez zranění, a už nyní se těším na další ročník.

nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).