nahled

Tomáš Eisner a Petr Adamec - Nejlepší JA Titan tým

Dne 24. 5. 2017 jsme se já, Tomáš Eisner, a Petr Adamec, za doprovodu paní profesorky Taťány Szlaurové, zúčastnili soutěže „Nejlepší JA Titan tým“ v Praze, kam se nám v průběhu předcházejících několika měsíců podařilo probojovat přes krajská kola.

I přes nepříjemné ranní vstávání na brzký vlak jsme se úspěšně dopravili až do budovy HP, kde na nás, kromě skvělého přístupu, občerstvení a útulného prostředí, čekala právě samotná soutěž. Kromě ní jsme však měli šanci vyslechnout obchodní ředitele obou částí původně jedné korporace HP, kteří nám poreferovali o dění ve společnosti, o jejich práci a pozici firmy HP na trhu. Tím však naše malá exkurze neskončila, jelikož jsme měli šanci nahlédnout do „showroomu“, kde se nacházely ty nejnovější technologie a produkty určené pro trh.

Po tomto skvělém uvítání došlo k samotné soutěži, ve které jsme stáli proti sedmi dalším týmům, které se také probojovaly až do finále. Po úvodu soutěže jsme se vrhli na první kolo, trochu nervózní, avšak sebevědomí a připravení. Když jsme pak viděli, že po prvním kole vedeme o několik bodů oproti druhému týmu, zaradovali jsme se. V JA Titan není důležité, o kolik vyhráváte, je důležité, že víte, proč vyhráváte. A díky našim zdařilým úvahám, ekonomickému myšlení a také dobré přípravě jsme si naše vedení vzít nenechali, a navíc jsme je postupně během všech sedmi kol zvyšovali.

Celá akce byla velice zdařilá a na závěr jsme si mohli užít jak výborného občerstvení, tak i nádherného prostředí zahrady na střeše budovy HP. Děkujeme tímto společnostem HP a JA Czech za tuto skvělou příležitost a zkušenost.

nahled nahled nahled nahled nahled nahled
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).