Testy profesní orientace pro studenty septim a třetího ročníku

Nevíte, na jakou vysokou školu se přihlásit po maturitě? Nejste si jistí, že máte pro zvolený studijní obor dostatečné předpoklady?

Právě Vy můžete využít nabídku absolvovat testy profesní orientace, které pro Vás naše škola každoročně organizuje. Zjistíte úroveň a strukturu Vašich rozumových schopností, psychomotorické tempo, strukturu Vaší osobnosti a zájmový profil.

K psychologickému vyšetření profesní orientace je třeba se přihlásit do 8. 6. 2023 v kabinetě č. 330 (kabinet školní psycholožky). Každou středu a čtvrtek mě ve škole (i v kabinetě) najdete. Pokud bych nebyla k zastižení, pište na e-mail horinkova@ghrabuvka.cz.

Testování pro přihlášené proběhne pravděpodobně ve dvou termínech: ve středu 14. 6. 2023 (od 9.35 hod. v učebně č. 232) a v pátek 23. 6. 2023 (od 7.50 hod. v učebně č. 317). Přibližná délka testování je cca 4-5 hodin (včetně 30 minutové pauzy na oběd).

A kdy se dozvíte výsledky?  Od poloviny září do cca poloviny listopadu budou probíhat individuální konzultace (vždy na 45 minut) s těmi, kteří testy absolvují.

Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).