Studentská rada

Studentská rada je orgán, který zastupuje studenty, usnadňuje komunikaci s vedením školy a slouží zejména k realizaci zajímavých nápadů nebo projektů. Na naší škole má v různých podobách poměrně dlouhou tradici. Během své existence se podílela na organizaci mnoha akcí školy, například pro obecně prospěšnou společnost Kola pro Afriku nebo organizovala florbalovou ligu. Činnost rady byla bohužel několikrát přerušena. My bychom se ji spolu s vámi rádi pokusili obnovit.

V praxi to znamená, že si každá třída zvolí jednoho až tři zástupce, kteří se budou účastnit zasedání a prezentovat postoj svých spolužáků. Chtěli bychom tedy poprosit, aby nám všechny třídy poslaly e-mail se jménem a e-mailovou adresou svého zástupce, a to nejpozději do konce ledna. První zasedání naplánujeme tak, aby to všem vyhovovalo, až bude rada kompletní.

Kdybyste cokoliv potřebovali, napište nám na studentskarada@ghrabuvka.cz. Můžete se také přidat k naší facebookové skupině, kde najdete nejaktuálnější informace. O své nápady, rady a připomínky se můžete podělit prostřednictvím zástupců tříd nebo přes tento formulář.

Na závěr bychom rádi připomněli, že se na Studentskou radu mohou s čímkoliv obrátit kromě studentů také profesoři.

Budeme se těšit na vaše e-maily.Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).