Studentská rada

Už je tomu několik let, co studenti Gymnázia, Ostrava-Hrabůvka, p. o. založili nezávislý samosprávní orgán – Studentskou radu. V průběhu let se vedení Studentské rady průběžně obměňovalo a vyvíjela se její struktura. Dnes se schůzí Studentské rady účastní jeden zástupce za každou třídu, scházíme se dle potřeby, většinou jednou až dvakrát do měsíce.

Cílem Studentské rady je zastupovat zájmy studentů gymnázia, pomoci jim s interpretací návrhů u vedení gymnázia. Mezi další cíle Studentské rady jednoznačně patří aktivní spolupráce s vedením školy v oblasti zviditelnění gymnázia na veřejnosti, mj. se podílíme i na organizaci letošního Dne otevřených dveří. V budoucnu bychom se chtěli podílet na spoluorganizaci některých mimoškolních aktivit (sportovní turnaje, studentské divadlo, specializované kroužky).

V říjnu 2011 se uskutečnila volba předsednictva Studentské rady pro letošní školní rok. Předsedou byl zvolen student třídy 8A8 Martin Buček a jeho zástupci se stali Aneta Flídrová (8A8) a Petr Fridrišek (6B8). Náměty, rady a připomínky je možné sdělit prostřednictvím zástupců tříd nebo mailem na fridrisek.petr@gmail.com.

Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).