Studentská firma KPI Group

V září roku 2010 začala na naší škole působit, v rámci projektu Junior Achievement a předmětu aplikovaná ekonomie, nová firma KPI Group (Key Progress in Inovation Group).

Zabýváme se zprostředkovatelskou, pořadatelskou a výrobní činností. Pracujeme v oblasti počítačového příslušenství a již brzy plánujeme představit svůj produkt.

logo KPI Group

Naše firma se také chystá organizovat mnoho akcí, především na naší škole, mezi jinými např. volejbalový turnaj pro studenty septim a oktáv a jim odpovídajícím ročníkům čtyřletého gymnázia nebo již tradiční školní ples. Možná se podaří zorganizovat i další zajímavé akce, ale ty bychom si prozatím rádi nechali pro sebe jako překvapení.

KPI Group se bude také účastnit soutěží pořádaných společností Junior Achievement, tedy klání o nejlepší webové stránky, o nejlepší hráčskou trojici počítačové simulace Titan a především soutěže o nejlepší studentskou firmu, kde by ráda navázala na výbornou tradici svých předchůdců a přinesla naší škole další úspěchy.

Pokud se chcete o naší činnosti dozvědět více, sledujte nástěnku v atriu školy, na které se objevují informace o činnosti a akcích připravovaných naší firmou. Také se můžete kouknout na naše stránky www.kpi-group.cz, kde naleznete nejnovější aktuality o našem produktu i o akcích firmy. A nezapomeňte si nás přidat mezi oblíbené na svém Facebooku, kam budeme v budoucnu umisťovat fotky a komentáře z akcí námi pořádaných i z akcí, kterých jsme se zúčastnili.

Děkujeme.

www.kpi-group.cz
twitter
KPI-Group na FB
*/ ?>

Vaše KPI Group

Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).