nahled

Stálá sbírka oblečení pro charitativní organizaci Moment, tak trochu jiný obchod

Aktuálně: První koš jsme naplnili až po okraj během jediného týdne. Moc děkujeme všem, kdo se zapojili a protřídili svůj šatník. Sbírka pokračuje i nadále. Sáhneš-li ve skříni pro něco, co víš, že už nosit nebudeš, nedávej to zpátky, ale přines do školy. Jiným tvé oblečení posloužit ještě může a dobrých skutků není nikdy dost! Děkujeme!


S organizací Moment spolupracujeme již dlouhodobě a každý rok v září pro ně organizujeme sbírku. Letos jsme se rozhodli tuto pomoc rozšířit. Nevybírat jednorázově, ale celoročně.

V atriu školy vedle kopírek byl umístěn drátěný koš, do něhož je možné vkládat vámi již nepoužívané oblečení, které by mohlo jiným ještě posloužit. Moment, tak trochu jiný obchod, toto oblečení posílá dále do oběhu a za získané peníze podporuje Mobilní hospic Ondrášek, Denní stacionář pro děti s hendikepem Žebřík, Kola pro Afriku a další charitativní akce.

Věříme, že se tato akce setká u vás s kladnou odezvou, a narazíte-li ve svém šatníku na nepoužívané kousky oblečení, že je cestou do školy přiberete a vložíte do nainstalovaného koše.

Moc vám za tuto podporu dobré věci děkujeme.

nahled
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).