nahled

Srdíčkový den

Ve dnech 19. a 20. září 2011 se studenti naší školy opět zúčastnili charitativní sbírky Srdíčkové dny, která má na naší škole již dlouholetou tradici. Prodejem drobných předmětů s logem pořádajícího sdružení „Život dětem“ pomohli získat finanční prostředky na pomoc těžce handicapovaným dětem, které jsou stabilně odkázány na domácí péči svých rodičů, zejména maminek. Za získané prostředky budou pořízeny invalidní vozíčky, zdravotní kočárky a jiné rehabilitační a zdravotní pomůcky, které rodinám těžce postižených dětí usnadní jejich nezbytnou celodenní péči.

Letos občanské sdružení Život dětem připravilo zcela novou kolekci magnetek se zvířátky, takže o ně byl velký zájem jak mezi studenty naší školy, tak mezi lidmi na ulicích, kterým naši studenti magnetky nabízeli.

Velký dík patří celé dvacítce studentů, z nichž mnohým se podařilo prodat všechny magnetky, které k prodeji dostali. Ti, kterým se to nepodařilo, už teď vymýšlejí, jak vylepší svou strategii příště. Budou k tomu mít příležitost už 5. a 6. prosince tohoto roku.

Děkujeme také všem studentům, učitelům a zaměstnancům školy, kteří akci podpořili zakoupením magnetek.

Lucie Faktorová, Občanské sdružení Život dětem: "Srdečně Vám děkujeme za celou organizaci a krásný výsledek sbírky Srdíčkový den. V příloze posíláme děkovný certifikát, prosím, předejte naše veliké poděkování také vašim šikovným studentům. Jsme si vědomi všech negativ, se kterými se mohou na ulici setkat, o to více si jejich pomoci opravdu velmi vážíme."

nahled
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).