nahled

Sportovní noc

Pár studentů se v pátek 19. 1. večer rozhodlo přijít do školy rozzářit Sportovní noc svými výkony. V jejím průběhu se uskutečnil turnaj v basketbalu, futsalu a stolním tenise.

Velká pochvala patří Seniorům, kteří obohatili současné studenty o svůj um a triumfovali v basketbalu. Poklonu bych také rád udělil týmům Bukanýři, Skibidi, Lakatoš a Sympaťáci, kteří i přes nabitý následný víkendový program sportovali do 0:30 a předvedli na závěr dechberoucí finálové utkání ve futsalu, které vyznělo vítězně pro tým Lakatoš.

Jelikož jsme se Sportovní noci zúčastnili poprvé, nevěděli jsme, co od ní čekat, ale už od podání přihlášky jsme měli vysoké ambice. Ve stolním tenise jsme skončili na děleném 3. místě, v basketbale jsme skončili 2., a finální turnaj ve fotbálku jsme dokonce ve vypjatém finále ovládli. Akce se nám velmi líbila a příští rok se určitě zúčastníme znovu, abychom vylepšili naše výsledky. - Jan Šícha, kapitán týmu Lakatoš, 5B8.

Stolní tenis plnil více funkci doplňkovou, ale přesto byly k vidění krásné výměny. Zaslouženým vítězem se stal tým Skibidi.

Následná sportovní afterparty se zvrhla v pánskou jízdu 6A8, která noc zakončila před 3. hodinou ranní florbalem.

Všem účastníkům děkuji za vysoké nasazení, skvělé výkony, krásné emoce. Zároveň děkuji kolegům, že jsme se zúčastnili alespoň turnaje v basketbalu. Už se těším na další ročník.

nahled nahled nahled nahled nahled nahled
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).