nahled

Sportovní den 2022

Na konci školního roku jsme se opět sešli na školním hřišti a žáci mohli poměřit síly ve sportovních disciplínách. Ve čtvrtek 23. června soutěžili žáci vyššího a v pátek 24. června žáci nižšího gymnázia v běhu, stolním tenise, malé kopané a softballu.

Nejlepšími běžci na 100 m byli Alice Stehnová, 6A8, s časem 13,76 s, a Matěj Kotala, 7B8, s časem 11,78 s.

Na 60 m se stali vítězi Kateřina Tichá, 2B8, s časem 8,54 s, a David Holek, 3A8, s časem 7,79 s.

Vítězi turnaje stolního tenisu za vyšší gymnázium jsou Žaneta Hesová, 6A8, a Petr Pšurný, 2A4, za nižší gymnázium jsou vítězi Pavlína Sýkorová, 3A8, a Tomáš Molin, 3A8.

V malé kopané v turnaji primy - sekundy zvítězila třída 1A8 a v turnaji tercie - kvarty třída 3A8. Za vyšší gymnázium obsadila 1. místo třída 5B8, 2. místo 7B8 a 3. místo 2A4.

Turnaj softballu se hrál v rámci ročníků, na vyšším gymnáziu zvítězily třídy 5A8, 6A8 a 7A8. Na nižším gymnáziu byly vítězné třídy 1B8, 2B8, 3B8, 4A8. Hrálo se i o absolutního vítěze napříč nižším gymnáziem, tím se stala třída 2B8.

Všem gratulujeme a těšíme se na další ročník!