nahled

Sportovní den 2021 - výsledky

Po dvou letech, kdy nám v pořádání tradičního Sportovního dne zabránilo počasí a Covid, jsme se opět sešli na školním hřišti a žáci mohli poměřit síly ve sportovních disciplínách.

Ve čtvrtek 24. června soutěžili žáci vyššího a v pátek 25. června žáci nižšího gymnázia v běhu, stolním tenise, malé kopané a softballu.

Mezi běžci na 100 m zvítězila Alice Stehnová, 5A8, s časem 13,8 s a Martin Gattnar, 6A8, s časem 12,1 s. Na 60 m se stali vítězi Lea Emisová, 4B8, s časem 8,9 s a David Hrbáček, 3B8, s časem 7,8 s.

Vítězem turnaje stolního tenisu je Karolína Pustková, 4B8, a Tomáš Molin, 2A8, za nižší gymnázium a Amálie Bártková, 3A4 a Richard Černík, 3A4, za vyšší gymnázium.

V malé kopané zvítězila třída 2A8 v turnaji primy - sekundy a třída 3B8 v turnaji tercie - kvarty. Velký gympl vyhrála třída 5A8.

Turnaj softballu se hrál v rámci ročníků, zvítězily třídy 1B8, 2B8, 3A8, 4B8. Hrálo se i o absolutního vítěze napříč nižším gymnáziem, tím se stala třída 4B8. Na vyšším gymnáziu byly vítězné třídy 5A8, 6B8 a 7A8.

Všem gratulujeme a těšíme se na další ročník!