Suma Primy & sekundy Tercie & kvarty Vyšší gymnázium
1.místo 1B8 3B8 2A4
2.místo 2B8 4A8 1A4
3.místo 2A8 3A8 7B8

Kopaná nižšího gymnázia

Systém hry: V jedné skupině spolu hrají primy a sekundy, ve druhé skupině spolu hrají tercie a kvarty. Ve skupinách se hraje systémem každý s každým. Skončí-li zápas v základní hrací době (2x 6 minut) nerozhodně, určí vítěze penaltový rozstřel. Penalta je hrána z půlky hřiště do prázdné brány. Z časových důvodů bude rozhodovat "rychlá smrt", tzn. že stačí odehrát pouze jednu sérii penalt (každé družstvo kope pouze jednou). Za vítezství jsou dva body, za vítězství na penalty bod a prohra je bez bodu.

Rozhodčí: Ku, Hs a student Tomáš Vilím (6A8)

Kopaná vyššího gymnázia

Systém hry: Ve třech skupinách po ročnících spolu hrají týmy systémem každý s každým. Vítězové postupují do finálové skupiny. Skončí-li zápas v základní hrací době (2x 6 minut) nerozhodně, určí vítěze penaltový rozstřel. Penalta je hrána z půlky hřiště do prázdné brány. Z časových důvodů bude rozhodovat "rychlá smrt", tzn. že stačí odehrát pouze jednu sérii penalt (každé družstvo kope pouze jednou). Za vítezství jsou dva body, za vítězství na penalty bod a prohra je bez bodu.

Rozhodčí: Ku, Hs a student Vojtěch Loska (4A8)

Prváci 5A8 5B8 1A4 Skóre Body Pořadí
5A8 X 1:0 2 0:3 0 1:3 2 2.
5B8 0:1 0 X 0:2 0 0:3 0 3.
1A4 3:0 2 2:0 2 X 5:0 4 1.

Druháci 6A8 6B8 2A4 Skóre Body Pořadí
6A8 X 0:2 0 0:1 0 0:3 0 3.
6B8 2:0 2 X 0:1 0 2:1 2 2.