nahled

Sportovci CISO pro občany Ostravy

Dne 11. 9. 2014 se v rámci projektu Ostrava - město sportu 2014 zúčastnili někteří studenti nižšího gymnázia sportovní akce "Sportovci CISO pro občany Ostravy", která se uskutečnila na hřišti před Novou Karolinou. Tato akce byla určena pro žáky 6.-9. tříd základních škol a pro žáky prim - kvart středních škol. Celkem zde soutěžilo okolo 250 dětí.

Závod byl ve dvou disciplínách - v překážkovém běhu a v jízdě na koloběžkách. Vyhodnocovali se vždy první tři nejlepší za děvčata a za chlapce z každého ročníku. Když žáci dozávodili, mohli si vyzkoušet stolní tenis, zápas, karate, basketbal a judo s aktivními sportovci. Připravena byla také autogramiáda s bývalými olympioniky.

Zástupci naší školy byli velice úspěšní, a tak posbírali skoro všechny ceny. Dá se říci, že se stalo něco neuvěřitelného a rozhodně se to zapíše do dějin školy! Byli jsme bezkonkurenčně nejúspěšnější škola za všech zúčastněných! Ceny byly hodnotné, velká taška plná sladkostí, džusy, trika a drobnosti. Však se podívejte na to, kteří svělí sportovci naši školu reprezentovali a že ve dvou soutěžích vyhráli, co mohli: