nahled

Španělský večer

Aktuálně:

V soutěži, která se konala na letošním Španělském večeru, zvítězilo družstvo KOŠTAR ve složení Petra Dostalíková, Alena Nguyen, Nela Müllerová, Magda Drábková, Dalibor Vrtaník, Lucie Ritzingerová a Mariana Záškolná.

Na slíbenou odměnu se můžete těšit v září. Krásné prázdniny všem!Akce Španělský večer, která proběhla v úterý 16. 6. 2015 na naší škole, se mi moc líbila. Spolu s ostatními jsem zažila plno zábavy a dobrodružných chvil. Zatancovali jsme si a zazpívali španělské písničky. Také jsme si sami uvařili španělská jídla. Já sama jsem je neochutnala, ale věřím, že byla výtečná. Podstatnou část programu tvořila také přednáška o tanci flamenco. Měli jsme možnost poznat se s profesionální tanečnicí, která nám předala užitečné informace a flamenco také zatancovala. Sami jsme si zkusili některé kroky. Atmosféra byla celé odpoledne úžasná a všichni se skvěle bavili. To je asi důvod, proč akce skončila až ve čtvrt na deset večer. Všichni odcházeli s úsměvem a myslím si, že všichni byli spokojeni. Doufám, že se takový den bude opakovat i příští rok a já budu mít možnost se zúčastnit. Paní profesorky Kopečková, Mecová a Ramos Luis si zaslouží velké poděkování za povedený zážitek!

Petra Dostalíková, 4A8

Španělský večer se mi velmi líbil! Vařili jsme španělská jídla, měli jsme tu čest vyslechnout si povídání od vynikající tanečnice flamenca, smáli jsme se a dobře se bavili. Byl to prostě příjemný večer s bezva lidmi a dobrým jídlem, který jen posílil mou lásku ke španělskému jazyku.

Veronika Sedlářová, 4A8

Španělské odpoledne se vyvedlo podle mých představ. Byla tam zábava a ani minutu jsme se nenudili. Celé odpoledne bych zhodnotila velice kladně a těším se na příští ročník.

Nela Müllerová, 4A8

Když jsem 16. 6. odpoledne mířila na Španělský večer, ještě jsem netušila, že existuje vysoká škola tleskání do rytmu flamenca. Oddechla jsem si, že je alespoň nějaká škola, kam bych se mohla dostat, ale pak nám slečna tanečnice předvedla „jednoduchý“ rytmus k vytleskání a já jsem si začala myslet, že medicína není zase tak těžká... :-)

Ivona Novobílská, 3B8

Na Španělském večeru jsem se moc bavil a rád bych šel i příští rok.

Tomáš Soukup, 3A8

Nejlepší bylo jednoznačně jídlo, ale i ostatní body programu byly zábavné.

Lucie Ritzingerová, 3B8

Nejvíce se mi líbilo asi flamenco, jídlo a spálená vařečka v paelle :-)

Mariana Zaškolná, 3B8

nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).