nahled

Španělský ptáček po šesté

Stálým členem předmětové komise španělského jazyka je už šestým rokem také „Španělský ptáček“. Sice nevyučuje tomuto krásnému cizímu jazyku, ale vymýšlí pro naše studenty originální úkoly do své soutěže. V letošním roce byli všichni zúčastnění velmi kreativní. Jako zdatní návrháři vyráběli masky, vyzkoušeli si jak otextovat oblíbenou písničku, a dokonce se proměnili v režiséry videoklipů.

Se všemi zadanými disciplínami se nejstatečněji poprala děvčata z 4A8 a 4B8, Aneta Nedavašková, Darina Nepustilová a Meg Zaydlarová, a tak není divu, že jim Španělský ptáček udělil první místo. Druhou příčku obsadily Magdaléna Vávrová a Michaela Niké Vopalecká z 5B8 a třetí skončily Veronika Matějková a Julie Paličková z 4A8. Jako už tradičně si Španělský ptáček pro všechny výherkyně připravil poukazy, pro které doletěl do nedaleké španělské restaurace Pata Negra.

Španělský ptáček hodnotí celý šestý ročník soutěže pozitivně, všem soutěžícím posílá své ptačí pozdravy a odlétá na delší dovolenou na španělský jih.

nahled
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).