nahled

Španělská noc s Harrym Potterem

Španělskou noc pořádáme na naší škole už mnoho let a každým rokem si říkáme, že je stále lepší a lepší. Ta letošní byla speciální už proto, že je tematicky navázaná na celoroční soutěž s Harrym Potterem, a proto členům družstev, která zvítězila ve Španělské noci, se připočítávají body v rámci kolejí, které reprezentují. Pokud jste na Španělské noci nebyli, můžete si přečíst hodnocení akce zúčastněnými studenty, abyste věděli, o co jste přišli:

Harry Potter - dvě výstižná slova, která nás provázela celým programem. Různé hry, pantomimy, a dokonce i famfrpál, vlastně hajdypál, byly aktivity, kterými jsme zaplnili společně strávený páteční večer i noc. K tomu všemu jsme měli velkou čarovnou hostinu a představení kouzelnických kolejí. A o co jsme v průběhu večera hráli? O velký pohár plný zlatonek a dalších dobrot. A my jej nakonec vyhráli!

Los Sangrientos


Španělské noci jsme se účastnili už několikrát, ale tato byla podle nás nejlepší. Téma Harry Potter bylo skvělé, jídlo výborné a aktivity a hry úžasně promyšlené. Zahráli jsme si jak už klasické, každoroční hry, tak hry nové. Celou soutěž jsme zakončili turnajem ve famfrpálu, při kterém se všichni bavili, fandili svým týmům a pořádně se zapotili. Celý večer byl skvělý a už se těšíme na další ročník!

Španělská noc byla moc povedená. Letos se mi ty aktivity líbily nejvíc a přišlo mi, že se sešli super lidé.

Los Chicos del Mar


Hajdypál, spousta kouzel, magických scén a bitva o Ohnivý pohár. Tohle všechno, a ještě mnoho dalšího nás čekalo na Španělské noci s Harrym Potterem. I když jsme nevyhráli, celou kouzelnickou noc ve škole jsme si pořádně užili. Za všechny z našeho týmu můžeme říct, že nejvíce zapálení jsme byli do skvělého a napínavého turnaje v Hajdypálu. Děkujeme, že jsme se Španělské noci mohli zúčastnit a budeme se moc těšit na příští rok.

Los Lemros


Nám se Španělská noc moc líbila, byla pro nás připravena spousta zajímavých a zábavných aktivit a soutěží, dokonce jsme si zahráli i famfrpál. Taky jsme se dobře najedli našich pochoutek, které jsme si sami připravili. Španělskou noc jsme si pořádně užili a těšíme se na další ročník.

Calcetín con la leche con gas


Španělskou noc jsme si moc užili. Líbilo se nám, že hry byly zaměřené jak na přemýšlení, tak i na sportovní aktivity. Jídla bylo hodně, měli jsme možnost si vybrat mezi sladkým a slaným. Program byl dobře vymyšlený, každá soutěž nás bavila. Potkali jsme pár nových lidí a už teď se těšíme na příští rok.

Novicios


Španělskou noc jsme si moc užili od začátku až do konce. Program byl zábavný a týkal se tématu. Všechny týmy se podporovaly. Bylo to úžasné, zábava, sranda… Dobrý program. Sice ještě neumíme moc slovíček, ale nebyli jsme poslední a užili jsme si to!

Las Ratas Cristalinas

nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).