ghrabuvka.cz
Articles in English Deutsche Artikel Artículos en español Articles en français Статьи по-русски Trang tiếng Việt

Španělská noc s Harrym Potterem

 Mgr. Rostislav Hlaváč,
29. 11. 2018

Španělskou noc pořádáme na naší škole už mnoho let a každým rokem si říkáme, že je stále lepší a lepší. Ta letošní byla speciální už proto, že je tematicky navázaná na celoroční soutěž s Harrym Potterem, a proto členům družstev, která zvítězila ve Španělské noci, se připočítávají body v rámci kolejí, které reprezentují. Pokud jste na Španělské noci nebyli, můžete si přečíst hodnocení akce zúčastněnými studenty, abyste věděli, o co jste přišli:

Harry Potter - dvě výstižná slova, která nás provázela celým programem. Různé hry, pantomimy, a dokonce i famfrpál, vlastně hajdypál, byly aktivity, kterými jsme zaplnili společně strávený páteční večer i noc. K tomu všemu jsme měli velkou čarovnou hostinu a představení kouzelnických kolejí. A o co jsme v průběhu večera hráli? O velký pohár plný zlatonek a dalších dobrot. A my jej nakonec vyhráli!

Los Sangrientos


Španělské noci jsme se účastnili už několikrát, ale tato byla podle nás nejlepší. Téma Harry Potter bylo skvělé, jídlo výborné a aktivity a hry úžasně promyšlené. Zahráli jsme si jak už klasické, každoroční hry, tak hry nové. Celou soutěž jsme zakončili turnajem ve famfrpálu, při kterém se všichni bavili, fandili svým týmům a pořádně se zapotili. Celý večer byl skvělý a už se těšíme na další ročník!

Španělská noc byla moc povedená. Letos se mi ty aktivity líbily nejvíc a přišlo mi, že se sešli super lidé.

Los Chicos del Mar


Hajdypál, spousta kouzel, magických scén a bitva o Ohnivý pohár. Tohle všechno, a ještě mnoho dalšího nás čekalo na Španělské noci s Harrym Potterem. I když jsme nevyhráli, celou kouzelnickou noc ve škole jsme si pořádně užili. Za všechny z našeho týmu můžeme říct, že nejvíce zapálení jsme byli do skvělého a napínavého turnaje v Hajdypálu. Děkujeme, že jsme se Španělské noci mohli zúčastnit a budeme se moc těšit na příští rok.

Los Lemros


Nám se Španělská noc moc líbila, byla pro nás připravena spousta zajímavých a zábavných aktivit a soutěží, dokonce jsme si zahráli i famfrpál. Taky jsme se dobře najedli našich pochoutek, které jsme si sami připravili. Španělskou noc jsme si pořádně užili a těšíme se na další ročník.

Calcetín con la leche con gas


Španělskou noc jsme si moc užili. Líbilo se nám, že hry byly zaměřené jak na přemýšlení, tak i na sportovní aktivity. Jídla bylo hodně, měli jsme možnost si vybrat mezi sladkým a slaným. Program byl dobře vymyšlený, každá soutěž nás bavila. Potkali jsme pár nových lidí a už teď se těšíme na příští rok.

Novicios


Španělskou noc jsme si moc užili od začátku až do konce. Program byl zábavný a týkal se tématu. Všechny týmy se podporovaly. Bylo to úžasné, zábava, sranda… Dobrý program. Sice ještě neumíme moc slovíček, ale nebyli jsme poslední a užili jsme si to!

Las Ratas Cristalinas