nahled

Španělská noc

Už po šesté proběhla v pátek 22. 11. na naší škole španělská noc a my jako každý rok musíme prohlásit, že byla nejlepší.

Neboť naši studenti, kterých bylo letos více než čtyři desítky, přicházejí každým rokem v dokonalejším kostýmu, s lepšími dobrotami (jak jinak nazvat domácí kremrole či metro řezy, které se vám rozplývají na jazyku?) a dávají do každého úkolu tolik nadšení a energie, že vám prostě nemůže vadit, že se jednu noc nevyspíte.

Letošní španělská noc ve stylu retro byla obohacující i pro nás kantory. Bez ní bychom neviděli naše svěřence vypustit duši u makalu či vybíjené, neslyšeli němčináře a francouzštináře mluvit španělsky, nesledovali bychom sedm úžasných spartakiádních sestav a nemohli si vychutnat „hříšný tanec“ i se závěrečnou zvedačkou, kterou každé družstvo vystřihlo naprosto bravurně a po svém. A po tom všem mají naši vytrvalci vždy ještě dostatek energie na diskotéku či hodinové hovory ve spacácích.

A proto, když se ráno hrabete ze spacáku s červenýma očima a bolavými zády, už víte jistě, že do toho půjdete příští rok zase!

¡Muchísimas gracias a todos participantes y sobre todo a mis colegas Rosťa, Eva a Edita!

nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).