nahled

Španělská noc

V pátek 10. 6. 2016 proběhl na naší škole 3. ročník akce, tentokrát nazvaný Španělská noc, protože jsme po dvou letech konečně úspěšně protáhli Španělský večer až do rána.

Za nás, kantory, musím říct, že to byla veskrze příjemná zkušenost a děkuji všem studentům za výbornou náladu a nadšení, se kterým se účastnili celého programu, a také za všechny neuvěřitelné kulinářské výkony!

A očima studentů:

Z pátku 10. 6. na sobotu 11. 6. jsme měli skvělou příležitost spát ve škole! Říkáte si, to musí být opravdu „skvělé“, strávit noc zrovna na tomhle místě. Ovšem opak je pravdou! Akce začínala ve 4 hodiny odpoledne, což ne všichni stihli (jejda), ale přeci jen uvařit chutné jídlo za tak krátký čas není lehké. Také jsme za své pochoutky dostali náležitou pochvalu! Všechna jídla studentů byla skvělá, všichni si dali záležet, takže hlady jsme určitě neumírali.

Dále k nám přišla slečna Suchomelová se svou přednáškou o koridě a seznámila nás s mnoha různými druhy býčích zápasů. Z toho sice většina odvázaná nebyla, ale já osobně jsem se docela pobavila :D.

Dále musím poznamenat, že nemůže být lehké vymyslet aktivity pro všechny, zvlášť pro naši věkovou kategorii, ale myslím si, že se toho naši profesoři chopili skvěle :). Přes pantomimu až po večerní film si musel každý najít to své.

A tímto bych jim taky chtěla poděkovat, hlavně paní profesorce Kopečkové a panu profesoru Hlaváčovi, za příjemnou atmosféru na akci a že měli snahu pro nás něco zorganizovat:). Muchas gracias!

Patricie Hefková, 5A8


První věcí, která mě napadne, když se řekne Španělská noc, je určitě skvělé jídlo, které jsme připravili my, studenti. Ať už to byly tortilly, churros, tapas či flan, každý si našel to svoje, jelikož se povedlo opravdu všechno.

Večer ale neprobíhal jen u jídla. Společně jsme si zahráli spoustu her a někteří z nás také protančili střevíce při trochu improvizované diskotéce.

A pokud teď litujete, že jste chyběli, děláte správně! Přišli jste o hodně!

Michal Vašátko, 7A8


Španělská noc se sice rozjížděla pomalu, ale končila ve velkém stylu. Náplní času nám byly hry, ochutnávky španělských jídel uvařených jednotlivými týmy a v neposlední řadě hodně tanečních kreací, zábavy a karaoke. Celý večer byl výborně zorganizován, a já už se těším na příští ročník!

Nela Müllerová, 5A8


Moc se mi tam líbilo. Hráli jsme zajímavé hry, ale nejlepší bylo jídlo. Přednáška mě moc nebavila, ale aspoň jsme se dozvěděli něco nového. Celou akci hodnotím pozitivně.

Daniela Šupíková, 3A8


Španělská noc byla super. Jídlo bylo výborné a program taky.

Vašek Palička, 3A8


Španělská noc byla skvělá. Nejlepší bylo samozřejmě jídlo. Nebavila mě přednáška o koridě, ale alespoň jsem měla možnost vidět spolužáky v roli býků :-). Večer jsme tančili a zpívali, což byla další skvělá část programu. Jsem ráda, že jsem se zúčastnila a už se těším na další ročník.

Barča Černíková, 3A8


Velice se mi to líbilo. Nejlepší bylo jídlo. Byla velká sranda a skvělá atmosféra. Příště půjdu zase!

Vendula Špačková, 3B8


nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).