nahled

Soutěž ve zpěvu lidových písní

Dne 30. ledna 2017 se uskutečnilo školní kolo soutěže ve zpěvu lidových písní. Zúčastnilo se ho 24 soutěžících, což dokazuje, že je tento hudební žánr mezi žáky stále oblíbený.

Soutěž probíhala ve dvou kategoriích. V mladší kategorii, tvořené žáky prim a sekund, získali první místo Karel Drbohlav, 1A8, a Tomáš Bortel, 1B8. Druhé místo obsadily žákyně Isabela Hermová, 1B8, a Eliška Kašíková, 2B8. Na třetím místě skončila Ema Černošková, 1B8.

Ve druhé kategorii, žáci tercií, kvart a prvního ročníku, získala krásné první místo Julie Lubojacká z 3B8. Druhé místo patřilo Haně Vašíčkové, 3B8, a Sylvii Raškové, 1A4. Třetí místo obsadila Terezie Martinková, 1A4.

Všem soutěžícím blahopřejeme a děkujeme za jejich výkony.

Dne 30. 1. 2017 se v hudebně uskutečnila soutěž ve zpěvu lidových písní. V obou kategoriích se nás sešlo opravdu hodně. Po celou dobu soutěže zde panovala přátelská atmosféra, tudíž nebyl jediný důvod k nervozitě. Všichni zúčastnění podali báječné výkony, na které by měli být právem hrdí. Po poslechu všech soutěžních čísel jsme si společně zazpívali oblíbené populární písničky. Tuto soutěž bereme jako příjemné zpestření výuky.

Julie Lubojacká, Hana Dráždilová, 3B8


Celá soutěž proběhla ve velmi pohodovém duchu. Konkurence byla veliká, na rozdíl od nervozity, která byla přiměřená až mizivá. Všichni účinkující si zaslouží velké uznání za skvělé výkony. Umístěným gratulujeme a těšíme se opět na setkání příští rok!

Terezie Martinková, Sylvie Rašková, 1A4

nahled nahled nahled nahled
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).